Pájo

Sháním program,kt.by bez hlasitého přehrávání zvuk.stopy označil místa,kde je jiný zvuk (než standardní šum)…?

Je nějaký takový?
/Pro automatické vyhledání nahraných zvuků zvěře/

Nejlepší odpověď
anonym

K tomu používám audacity z sourceforgenet. Náhled záznamu http://img.na­dapenny.com/t20/120­24/nadap150804329­010230.jpg

Další odpovědi
Fidel

LOL, zvukem se (také) zabývám, a takovýhle program neznám. Pomohl by vám třeba program na stříhání zvuku? Tam byste mohl na zvukové stopě podle výšky a příp. hustoty křivky zjistit nějakou anomálii. Ale stačilo by, aby prošlo kolem řvoucí dítě…

Pájo

Fideli, děkuji za tip… vyzkouším.

Pájo

czechrapsind -e, díky i tobě.

anonym

Někde jsem tu měl štamprli. Ale to nevadí, napiji se z láhve.