911tom

Sháním OREOCRYPTOPHIS PORPHYRACEUS (užovka ozdobná) na prodej

Doplňuji:
je to pro vlastní chov

Nejlepší odpověď
www

Popravdě nevím, jestli chceš koupit, prodat, nebo nakupovat za účelem dalšího prodeje.
Vím ale, že jsi v každém případě na špatných stránkách, toto nejsou stránky inzertní. 😉
Doplňuji:
Stačí dát do Google ‚Oreocryptophis porphyraceus prodám‘ a můžeš si vybrat i podle ceny.

Další odpovědi
anonym

Toto je poradna, takže tu není prostor pro inzerci. Zkus to tady:
http://www.ifau­na.cz/terarij­ni-zvirata/inzerce/r/

hanayka

zkus se podívat na:
zvirata.hyperin­zerce.cz Terarijní zvířata, plazi Hadi nebo na: bazos.cz/
Nevím jestli tam bude zrovna užovka ozdobná ale hadi jako užovka červená apod. tam budou 😉