kemo

Set-top-box s modulátorem

Potřebuji koupit set-top-box s modulátorem do 1000kč. Je jich tolik že si nemohu vybrat. Máte někdo zkušenosti s nějakým dobrým STB?

Nejlepší odpověď
Děda Louda

Nemyslím si, že je rozumné investovat do zařízení na hranici životnosti, ale to je na úvaze každého uživatele.

Další odpovědi
fg

Náš má značku D-box.Problémy s ním nejsou.Zatím ho nepoužíváme.

žolik

Můžu ti akorát poradit,je jich strašně na trhu moc,já ho mám přes O2,už dlouho.ti se podívej na přípojky,set top box,do televize,všechný co jsou dostupné nejdou připojit.

Zdroj: žolík

kemo

TO: Děda Louda : A proč si myslíte že je naše "stará"televize na hranici životnosti? Funguje naprosto bez problému.

TO:fg: vaši odpověd jsem nějak nepochopil.Když ho nepoužíváte,tak jak můžete vidět,že zatím funguje bez problému?

To:žolík: Vy máte na mysly kabelový přenos DVB-C. Já potřebuji set-top-box s modulátorem DVB-T.To je úplně něco jiného