Bawinka999

Sestra hraje hru Howrse už nemá žádné Equus jak se dobíjí ?

Odpovědi
Azeret

Musí si najít nějakou práci a za ní tu měnu dostane taky to hraju

Zdroj: vlastní mozek

E.n

Asi už je pozdě, ale to je jedno. V první řadě si musí najít práci, jestli ji jěště nemá, za druhé může prodat nějaké předměty v obchodě. Také je možnost restartovat hru, jestli je tvoje sestra pokročilejší hráč, je to samozřejmě škoda. Jestli má dobrého koně, měla by ho dávat do soutěži za jednu vyhraješ minimálně něco kolem 25 equus. Pak jsou v uvaze Pasy, ty mužeš vyměnit za Equus. Také vybírejte co nejlevnější jezdecké centrum pro koně a plnte cílé, které najdeš na domovské stránce uplně dole. Rada úspory: Když dávaš koni seno zaplatíš 30 equus, koni dávejte jíst najednou, aby ste nemuseli platit několikanásobek equus. Ve foru ke hře se o tom take něco piše.