tonda-72

Sem rozvedený ale s bývalou ženou žijeme ve společné domácnosti. Nikdy sem neměl problém v zaměstní s nez.čast.na deti

ted chce nova účetni abych jí sehnal § který to umožnuje

Nejlepší odpověď
standa

Pokud výrazem „nez.čast.na deti“ máte na mysli tzv. „daňové zvýhodnění na vyživované dítě žijící s vámi v domácnosti“, tak ten paragraf je § 35c zákona o daních z příjmu.

btw. účetní by možná měla zajít na školení 🙂

Zdroj: http://busines­s.center.cz/bu­siness/pravo/za­kony/dprij/cas­t3.aspx