Avatar uživatele
tonda-72

Sem rozvedený ale s bývalou ženou žijeme ve společné domácnosti. Nikdy sem neměl problém v zaměstní s nez.čast.na deti

ted chce nova účetni abych jí sehnal § který to umožnuje

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? panenka před 4235 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
standa

Pokud výrazem "nez.čast.na deti" máte na mysli tzv. "daňové zvýhodnění na vyživované dítě žijící s vámi v domácnosti", tak ten paragraf je § 35c zákona o daních z příjmu.

btw. účetní by možná měla zajít na školení :-)

Zdroj: http://business.center.cz/busi ness/pravo/zakony/dprij/cast3. aspx

0 Nominace Nahlásit

Otázka nemá žádné další odpovědi.


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Právo a zákony