vondris

sekající internet docela mě štvou.

Taky máte v posledních třech dnech hodně pomalý internet?

Nejlepší odpověď
dave09

To, jestli mají i jiní lidé po celé republice pomalý internet téměř jistě nemá žádnou spojitost s Vašimi problémy.

Zkuste se spíše optat sousedů(pokud nějaké máte) s internetem od stejné firmy.

V každém případě doporučuji kontaktovat poskytovatele internetu a oznámit mu nespokojenost s jeho službami.

Další odpovědi
anonym

ještě by bylo dobré napsat, jaký druh připojení máte.

Pokud jde o wifi, tak to je ve špatném počasí občas problematické (podle silnosti signálu).

Co se týče"kabelového" připojení, tak je možná problém někde v rozvodně, nebo ve vaší vzdálenosti od střediska.

Každopádně je třeba tak jako tak kontaktovat svého poskytovatele internetu a zeptat se. Ten jediný vám dokáže poradit a popřípadě problém vyřešit. Může vám také řici, že je chyba u vás.. Je třeba ho kontaktovat

GangstaHelper

Já mám net úplně normální. Tak i www jde normálně.