Patriiicie

Dala jsem si sázku s jedním klukem ale mám vymyslet co by udělal kdyby tu sázku nesplnil, nějaký nápad?

Dala jsem si sázku s jedním klukem ale mám vymyslet co by udělal kdyby tu sázku nesplnil …pomožte mi prosím nějaký nápad :D

Nejlepší odpověď
NikkiHeat

Musíš na to obchodně…např. když vyhraje musí tě pozvat na oběd. Když prohraje musí tě pozvat na večeři ))))

Další odpovědi
vertigo

Myslím, že by stačilo týden chodit na koupaliště v kožichu a beranici s lyžema přes rameno.

anonym

Aby tě ´na rukou nosil´…
😉
Třeba do školy… – Víš, jak bude mít namakaný svaly?? – Všecky ostatní baby ti budou děěěsně závidět…

Stingo

Ať jde do centra města v pyžamu a pantoflích.