Sopka

saunování – nová zkušenost

po cvičení jsem začal aktivně chodit do sauny přesně podle instrukcí.

V noci jsem se začal ovšem totálně potit – je to evidentně po tom saunování.

Je to v pořádku , nebo je někde chyba a když tak jaká?

Nejlepší odpověď
Damiana

Také se mi to někdy po sauně stává. Obvykle, když bývám trochu přetažená. Ale pokud jsi právě začal, a nikdy předtím jsi podobné problémy neměl, tělo si musí zvyknout. Nevím, jestli je to nejlepší chodit po cvičení do sauny, která je další výraznou zátěží pro organismus. doporučila bych ti jeden den cvičení a druhý relax v sauně. Také to tak dělám. Nechci tě strašit případnými chorobami – ale je fakt, že potíže s oslabenou imunitou někdy něco uspíší. Horší by podle mne bylo, kdyby ses nadměrně potil bez saunování. Mrkni do odkazu, tam se pocení řeší, ale netýká se to přímo vlivu sauny. Jsou tam ale některé zajímavosti.
http://fora.ba­binet.cz/view­topic.php?id=39883

Další odpovědi
www

Neřekl bych, že příčinou je sauna. Pokud to pocení nepřestane, ptej se lékaře.

Zdroj: www.ulekare.cz/po­radna-lekare/nocni-poceni-priciny-4669

Pájo

Souhlasím s www.

Mohou to být paradoxně příznaky nachlazení.
Cvičil jste, šel do sauny (ze začátku je to pro organismus určitá zátěž) a pak jel přes město domů, kdy jste mohl prochladnout.