led

Samovolné písanie písmen

Včera sa mi samovoľne rozbehli písmená po obrazovke, akoby som písala. Skontrolovala som klávesnicu, je čistá. Keď som nabootovala počítač operačným systémom, „Duch nestraší“ všetko je v poriadku. Prosím o radu. Ďakujem.
Doplňuji:
bolo to prasknuté odpruženie klávesy medzera

Nejlepší odpověď
hanulka11

Taková věc mě vždy rozladí, když dlouho nemohu přijít závadě na kloub.

Další odpovědi
BIGFOOT

Jste přece čarodějnice jak jste o sobě tvrdila, tak nevím čemu se teda divíte? Určitě jste zvyklá vídat nevídané.Třeba vám chce nějakej duch napsat pravdu.A nebo vás váš počítač chce upálit protože čarodějnice nesnáší.Jo,kdo si zahrává s ohněm tak se vždycky spálí.BIGFOOT

Velbloud

Počítač projet antivirem!

led

pre Bigfoot
Doba upaľovania čarodejníc je už chvalabohu za nami.
Aj čarodejnica môže byť prekvapená a zaskočená. Príkladov je dosť v histórii školy čarov. (prečítajte si Harry Pottera)
Myslím, že zlého čarodeja som už objavila, spal pod klávesou Backspace. Vyhnala som ho kombináciou čarovnej vodičky a paličky s vlasom jednorožca. 🙂

iceT

Led libi se mi velice Vase vtipne a originalni odpovedi,opravdu smekam.