Avatar uživatele
cappuccino

S jakym nebezpecnym zviretem jste se setkali ve volne prirode?

Ja jenom se skorpionem, ktery mi ve Francii vlezl do tenisky. Nahodou jsem si ho vsimla!
Na jake nebezpecne zvire jste narazili vy?

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? Drap, jirka F, da ny před 330 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
orwell

S klíštětem.

Upravil/a: orwell

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
jirka F

Se zmijí táta jí našel jak se vyhřívala na cestě tak jí vzal aby jí nezajelo auto byla zřejmě ráda.Po ukázání mě jí pustil zpátky do přírody.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
da ny

  1. komár
  2. klíště
  3. ovád
  4. zmije

S majkovitými v ČR ne.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Filip84

Se zvířetem zvaným homo sapiens sapiens. 😈

Kam se hrabe nějaký pan Zmiják, klíšť nebo škorpion! 👌😎

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Funna

S srncem, který mi skočil před auto…v tom okamžiku to pro mne bylo to nejnebezpečněj­ší zvíře…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Nevím, co všechno považuješ za nebezpečná žvířata, myslím že žádná nejsou nebezpečná pokud se k nim chováme s respektem a snažíme se nenarušovat jejich bezpečný prostor. Setkal jsem se s většinou zvířat žijících ve Střední Evropě, včetně hadů, hmyzu a podobně. Asi takovým nejnebezpečnějším byl medvěd. Jsem tady už poměrně dlouho, tak medvěda jsem ve volné přírodě potkal celkem třikrát. Nikdy nenastala žádná krize, spíš překvapení. Několikrát s divočáky a jednou jsem zahlédl i rysa, ale na dost velkou vzdálenost.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Já s brablencem, v Indii>>> https://www.ma­crophotography­.cz/photos/cam­ponotus-compressus-702.jpg … TO NECHCEŠ! (;

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pollon

Se stádem jelenů s laněmi.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
paul1

S vlkem, byl od nás cca 3 m, byli jsme v autě, projížděli v noci přes vojenský prostor a překvapili jsme ho a oslnili, za chvíli zmizel.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rokio

S kancem. Viděl jsem ho v dálce, když jsem šel s otcem v lese. Prase divoké je ale plaché zvíře, takže nevím, jestli to lze považovat za nebezpečné.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
cappuccino

Rokio: Divocak je sice plachy, ale pokud bys narazil na bachyni s mladymi, tak bys mel co delat, abys utekl!!
I zraneny divocak se dokaze rozzurit tak, ze te napadne a muze i ukousnout nohu nebo ruku!
Takze to nepodcenuj!

Pollon: Jeleni a lane jsou placha zvirata. Nevim, jak by ti mohli ublizit?

Avatar uživatele
Filip84

Pollon: Ty chodíš do lesa s puškou?

Protože jinak jsou jeleni tak jako neškodní, celkově, jenom – svině – kradou pušky:

https://www.id­nes.cz/ceske-budejovice/zpra­vy/jelen-myslivec-kulovnice-hon-myslivost.A201124_124­157_budejovice-zpravy_mrl

👌😅

Avatar uživatele
Filip84

JyrkaF🤪 pekelný kotelník ze školky: To je až takové „Rokiovské“! 😲😳👌😎😃

Nový příspěvek