Rozumíte zřetelně všemu, co říká Vetchý Geislerové v reklamách Mattoni?

Doplňuji:
Reklamy nějak moc nesleduju, ale tyhle mě docela štvou, nerozumím, co tam Vetchý brblá, jsem v tom sama?

Nejlepší odpověď
Drap

Neni důležité aby jsi věděl co tam říká, ale aby jsi poznal na co je to reklama.

Další odpovědi
hana1

Reklamy beru na protáhnutí kostry :) Teď nevím, šak není to reklama na Magnezku ???

Reezo

Na televizi nekoukám a mezi reklamožrouty se taky nepočítám… 🙂

nelka1995(2)

Mně nepřijde, že by mu nebylo rozumět, případně můžeš kouknout na reklamní spoty na netu, třeba ti to pomůže porozumět.

<link>http://www­.youtube.com/wat­ch?v=ux1neMMvF2k</lin­k>

marci1

Taky nerozumím tomu, co to tam „mrmlá“ 🙂 : http://www.you­tube.com/watch?v=R0GS_k8­eEv4

Emefej

Pokud si o reklamě na Magnesii myslíš, že jde o reklamu na Mattoni, tak je asi něco špatně.

anonym

Drap ta reklama běželí a já se pokaždé snažím, natahuju uši a stejně rozumím jen polovině, co on tam brble Syn se mi směje, že jsem hluchá jak poleno, ale ať se snažím, jak sesnažím, prostě mu nerozumím, já vím, že to není důležitý, nevím, proč mě to tak štve 😁
Reezo když je u mě syn, ani nemusím koukat, slyším všechno, protože to řve na celej barák, tu reklamu slyším taky dobře, prostě slyším, ale nerozumím, nemusím se za to omlouvat, že ne? 🙂

anonym

pardon, jde o Magnesia, ale to je celkem jedno, nejde o značku nějaký čurifindy, ale o to brblání 🙂