Lenča59

Roztrhnutí stehů

dneska sem si nechalap odstranit velký znamínko na zádech a nemůžu nic moc dělat. Chci se zeptat, co bych měla dělat a co by se stalo kdyby mi ty stehy praskly?

Nejlepší odpověď
taxio

Podle toho jak by to bylo vážný… Ale buď k doktoru, nebo záchranku. Ale to podle toho jak velký to je a jak hluboký. Ale prostě se rychle dostat do péče lékařů. Jinak hrozí infekce nebo větší roztrhnutí rány. Ale být vámi radši sedím na zadku a nic moc nedělám.

Další odpovědi
Drap

Měla by jsi velkou , nevzhlednou jizvu. Mohlo by se i protáhnout hojení.

venkovan

Využij toho a nech se bráchou obskakovat. A u žen ošklivá jizva na zádech vzniklá po špatném srustu pokožky (popraskaných stezích) je potom celkem esetetický problém.
Několik dní to bude tahat, ale ve své podstatě to pomalinku přestane a zas bude veselo.

pusinka50

Opravdu nic nedělej do další kontroly u lékaře, pak se poraď, stehy by mohly skutečně prasknout a už by to nešlo tak dobře sešít, protože než bys dojela k lékaři, kůže by na okrajích vyschla a těžko už by držela při sobě, mohla by se ti udělat špatně se hojící velká roztržená rána vyžadující další léčení, přikládání léčivých obkladů, což a zádech jde navíc docela těžko.