Miroslavst

Rozměr sněhových řetězů-poradíte?

Na krabici ani nikde není napsán rozměr sněhových řetězů. Tak jsem změřil průměr toho obvodového ocelového lanka co se za kolem spojuje.
Průměr je 52cm. Nepoznáte podle toho rozměr řetězů?
Děkuji za pomoc.

Nejlepší odpověď
anonym

http://www.cha­ra.cz/upl/files/4109eb58­02c045CHS_rete­zy_2008-09.pdf

Další odpovědi
Elekrikář

Velikost řetězů se řídí velikosti pneumatiky. Nejednodužší to skusit navlíct na kolo Na krabici by mnělo být katalogové číslo. V mototechně nebo servisu se do katalogu mohou podívat a říct vám zda se to na váš vůz hodí.