Rozmazavani textu v Opere

Pri posouvani web. stranky nahoru a dolu se text straslive rozmazava a ztracim v nem orientaci. Drive mi to nedelalo. Nevi nekde kde muze byt chyba?

Odpovědi
Olaf

Jedná se o funkci „plynulé posouvání“, která má naopak prohlížení zpříjemnit. Na noteboocích a špatných LCD monitorech to ale naopak často vadí. Funkci můžete snadno vypnout: Nástroje | Nastavení | Pokročilé volby | Plynulé posouvání.

Attack-design

jedná se o přibližování a oddalování stránky,musíte změnit nastavení myši