Huck Finn

Rozjedu GTA IV na tomhle PC alespoň na střední detaily? Příp. jak?

Spustil jsem GTA IV na svém PC a podle uvedených doporučených HW nároků by mi měla hra jet nadprůměrně, četl jsem ale, že PC verze je u tohoto titulu jen mizerným portem z konzole. Při středních detailech odhaduji pouze kolem 20 FPS, co s tím všechno mohu udělat, aby to na tomto HW jelo lépe? Specifikace: Grafika Sapphire HD5450, procesor AMD FX-6100, RAM 4GB Kingston, monitor s rozl. 1280×1024. S chlazením apod. problémy nejsou, ovladače aktuální, a např. Assassin's Creed 3 jede výborně… Rád bych si GTA IV zahrál a úplně žalostně slabé to PC snad není, nechci trpět kvůli chybám vývojářů, tak co s tím? Díky za všechny odpovědi.

Odpovědi
BANAN93

já myslim že jo – assasins creed 3 je podle mě náročnější já hrál GTA4 v pohodě a asasins creed sem hrál jen 2 a brodherhood a taky v pohodě