ahmad

rozjede notebook Hp 250 g3 hry typu GTA san andreas,flatout? Ram4gb,2jadr. procesor,500gb pamet,frekv.pro­cesoru 2,44GHz

Odpovědi
McArthur

Sice nepíšeš to nejdůležitější, tj. správné označení procesoru (Intel Celeron, Intel Pentium, Intel Core i3, …) a grafickou kartu, ale ujišťuji Tě, že nerozjede.

HP 250 G3 jsou levné notebooky z obchoďáků, které mají ořezané vše, co šlo, aby se to vešlo na nejnižší možnou cenu. Nejsou stavěné na hry.