Denisa32

Názor na HP?

Jaké máte zkušenosti s notebooky HP? můžete mi nějaký doporučit? :) max. Do 11 000.
Dekuju:)

Nejlepší odpověď
cochee

Prosím tě… Notebook do 11000 si vyber podle barvy. Hardware je low end a nic s ním nenavymýšlíš.

Další odpovědi
brillant

Za mě HP nikdy více. Odešel cca 6 měsíců po záruce (zákl. deska).

McArthur

HP, Toshiba, Acer, Asus, Lenovo a další výrobci mají různé produktové řady notebooků. Notebooky do 11000 Kč jsou obvykle všechny téměř stejné. Výrobce nemá šanci nikam moc uhnout a něco vylepšit, protože je prostě tlačený cenou.

S HP nemám problém, ale:

  • HP 250 nebo 255 – nejlevnější notebooky, které obvykle vydrží 2 roky a kousek. Vyhnul bych se mu.
  • HP 350 nebo 355 – vylepšené notebooky pro běžné užití. Pokud nejsou peníze, volil bych z těchto.
  • HP ProBook 450 nebo 455 – ty už mají přívlastek „ProBook“ a tedy něco navíc (podsvícená klávesnice, lepší konstukce šasi, …). Pro „chudého“ Čecha asi to nejdostupnější.
  • HP ProBook 650 nebo 655 – profi notebooky na práci
  • HP Pavilion – profi notebooky na práci

Za mne: Notebook je na práci a patří do něj procesor Intel Core i3 nebo Intel Core i5 (tj. ProBook x50 nebo Pavilion), grafická karta Intel a klávesnice musí sednout.

HP má celkem dobrý servis v České republice a sběrná místa v desítkách měst. To je také důležité. Náhradní díly, i neoriginální, jsou po záruce snadno dostupné.