MAFIA777

Rodinný dum

Dobri den zajimalo by mne kolik stoji projekt rodinnýho domku a jestli jde sehnat treba i zadarmo a jaka je cena za schvaleni projektu dekuji

Nejlepší odpověď
martina1

Už jsem odpovídala,ale ještě doplním.Zkuste nějaké známe,kteří už mají projekt,zda by souhlasili,aby jste měli stejný dům,pak by jste museli akorát zaplatit za vyprojektování zdravotechniky a tepelných strát.Tahle část stála 5000Kč.Jinak paní co vám radila,že nejdřív musíte dostat povolení a pak se rozhodnout jak budete stavět nejde.Už k žádosti o územní rozhodnutí musíte uvést jméno buď firmy,nebo stavebního dozoru.Vím to,před rokem to alespoň tak bylo.Na stavebním vám ovšem dají přesné informace.Tím začněte.