MAFIA777

Rodinný dum

Dobry den zajimalo by mne kolik stoji projekt rodinnýho domku a jestli jde sehnat treba i zadarmo a jaka je cena za schvaleni projektu dekuji

Odpovědi
panenka

My jsme platily za projekt domku 12000 zadarmo vám ho myslím nikdo neudělá,protože pokud si pak pudete žádat o stavení povolení architekt vám projekt vyhotoví ve třech kopiich jednu si necháte vy druhou dáte na stavení úřad ve vašém městě a třetí jsme dávali ve městě ve kterém bydlíme stavení komisi.Pak při kolaudaci se vše kontroluje jak to máte v plánech nakresleno .

elektrikář

Nebo je možné koupit projekt který má někdo doma a nepoužil jej.

elektrikář

Na stavebním úřadě je možné získat typové
výkresy které jsou už hotové. Ale nemáte možnost si to dotvořit podle svého přání, ale není to tak drahé jako vlastní zakázka. Nějaké zmněny lze udělat ale musí být na stavebním odboru odsouhlasné jinak vás proženou u kolaudace.