Danina65

Říká Vám něco název Rychle i pomálu, písničky pro Álu?

Z hloubi mé paměti se vynořil tenhle název, ale víc si nejsem schopná vzpomenout.Neříká to někomu něco?

Odpovědi
Kepler

Neříká mi to nic. Já si zase nemůžu vzpomenout kdo řekl: „když slyším tu píseň, padá na mě tíseň“ Je možné, že jsem to nakonec byl já. Už zapomínám…(jak kdysi řekl Horníček ve Forbínách).

Atvečko

Správně to myslím bylo „Na kytaru pro Álu rychle i pomálu“. Byla to skvělá Kytarová škola pro začátečníky v Sedmičce doprovázená obrázky Vladimíra Jiránka.

Kepler

auťáčku, ty čuně!