Raven

Rézpraskané rty

Mám často rozpraskané rty.Vyzkoušel jsem už kde co.Jelení lůj atd.Můžete mi prosím napsat čím to je,a co s tím ? Dá se to vůbec odstranit ?
Děkuji za odpověď

Nejlepší odpověď
quentos

na noc namazat heřmánkovou mastí, to funguje spolehlivě. jelení lůj je naprd

Další odpovědi
Dia

Na každého působí něco jiného,já osobně používám na rty med,je výživný a nevysušuje.Pou­žívejte i na noc.Dia

Jituna

Ahoj. Tento problém jsem vyřešila .....tkzv. Zázračným kelímkem od Oriflame. Také je dobré promasírovat rty kartáčkem na zuby, který jsme namočili do olivového oleje.

Marky71

Dobrý den,tyhle problémy měla dcera..hodně nám pomohl med, příp. výrobky z konopí. Doporučuje se hodně vitamínu B, tím se nepředávkujete, přebytek se vyloučí močí.

Nessa

Dobrý den,
mě se osvědčilo, krom jeleního loje atd. si večer při čistění zubů, také „vyčistit“ kartáčkem rty – dojde tak k odstranění staré kůže, která je suchá a praská

mivrz

Nemám to vyzkoušené ale slyšel jsem to v rádiu. Nejlepší je nesolené vyškvařené vepřové sádlo. Dejte si ho do kelímku do ledničky. Ale ještě opakuji nesolené.