Vercule

Řešíte nějak svátky? Čím by se hodilo obdarovat tchýni?

Nejlepší odpověď
marci1

Kyticí květů s bonboniérou. 🙂

Další odpovědi
Disraeli

Něčím, co má ráda nebo co víš že používá nebo by chtěla. Jinak klasiku bonboniera, květiny, dražší alkohol,…

elkon

K svátku se žádné dary nedávají, stačí květina.

Viktorie II.

Kostkovým cukrem.

quentos

Svátky „neřeším“, ale slavím.

Beno

Něco sladkého na zub.

Malvína

Otrušíkem.

IvkaH

Tchýně bude mít svátek na konci února a budu jí nechávat dělat tady tu zástěru :) https://www.faj­ntricko.cz/p/2652/s­efkuchar-zastera-pro-vlastni-jmeno

cappuccino

Ja bych volila voucher do nejake drogerie ci parfumerie, popr. na kosmetiku. Proste neco, co tchyne urcite vyuzije.
Jeste me napada predplatne nejakeho casopisu, co rada cte.

majki636

Moje tchýně miluje sladké, takže jí většinou kupuju nějakou lepší bonboniéru :) jestli můžu doporučit, tak se podívej na www.cokoladov­najanek.cz ti ji mají výbornou a hlavně ten výběr ..

Millisek

Tchýni jsem k svátku naposledy koupila mycí houbu z naturbites. U ní je to docela těžké, protože hodně dbá na životní prostředí, takže než jí člověk něco koupí, tak musí vědět, že daná věc nebo její výroba nezatěžuje životní prostředí.

Vercule

Tak to je super nápad ! Dívala jsem se, že na tom fajntricko.cz mají i valentýnské věci, tak toho rovnou využiju a vyberu tam něco partnerovi :)