Kamionacka09

Registroval jste si nekdo predplacene Voyo?Nebo jste se jim na to…

Nejlepší odpověď
anonym

Neregistrovala -ani tak nehodlám učinit. A nejde o ten poplatek…:D

Další odpovědi
Ar

Tak za sebe můžu říct, že jsem se na ně z vysoka ........

briketka10

taktéž a z vysoké jabloně :)
Doplňuji:
filmy se dají stáhnout, tak proč platit ?

Drap

Neregistroval a ani to dělat nebudu.

arygnoc

vo co go?
nadávajú mi?

MrGandy

Vykálel jsem se na to. Skoro všechno za peníze … nemám zájem.

Rocker

Nepotřebuju to k životu.Většina filmů se dá stáhnout.

judithin

koukala jsem se na novu na hlas československa do tý doby než Voyo zpoplatnili, pak jsem se jim na to vyprdla a je fakt že mě tim celá podělaná nova odradila, už na ní nekoukám vůbec 🙂 Aspoň mám čas na důležitější věci 🙂