CzechPJ

Jaký by jste mi doporučili regenerační pobyt pro suchou pokožku?

Dobrý den ve spolek,
mám dotaz ohledně péče o suchou pokožku. Jedná se mi o to, že mám hrozně suchou pokožku (obzvláště teď v zimě) a chtěl jsem se zeptat, jestli nevíte nebo by jste mi někdo nedoporučil nějakou wellness kůru, která by zregenerovala pokožku. Mám v oblibě černou a moje kůže černé věci během dne změní na šedou.

Rád bych, kdyby jste mi doporučili buď návštěvu wellnessu(jakého a jaké kůry) v Praze a okolí nebo dobrý tělový krém.
Používám krém od Garnieru 1× denně a nejde poznat rozdíl.

Díky za tipy, Martin

Odpovědi
Pájo

Doporučím navštívit dermatologa – lékaře a nebo praktikujícího lékárníka se specializací na dermatologii.
V případě toho lékárníka doporučuji kontaktovat pana doktora Zbyňka Sklenáře z Frágnerovy lékárny u Černého orla na Malostranském náměstí.
(Sdělte mu, že Vás posílá „kolega dědeček z Plzně“ a objednejte se předem telefonicky nebo prostřednictvím emailu lékárny).

lota

Myslím, že je všechno lepší než G. Taky bych si ohlídala sprchový gel/mýdlo a prášek na praní – to vše může kvalitu pokožky ovlivnit. No a jako wellness pro někoho, kdo má rád černou navrhuji třeba čokoládovou masáž se zábalem: http://amplion­.centrum.cz/37033-cokoladova-masaz-50minutova-masaz-pravou-cokoladou