klaruška

Původní tvar?

Dobrý večer,
myslím že to všichni známe. Koupíme si nové tričko které nám skvěle padne. Po několiak vypráních se tričko natáhne a vypadá o dvě velikosti větší. Máte někdo nějaký trik jak tričko napravit do původního stavu?

Nejlepší odpověď
salsa verde

Pěkně poskládat a dát k popelnici. Jinak s tím nic nenanděláš. Je to většinou vinou nekvalitního materiálu a na kráse taky nepřidá ani ždímání na moc vysoké otáčky.

Další odpovědi
anonym

Trochu mi to připomíná útržek rozhovoru z tržnice, ale pane, ta košile dobra, jen vy mít krátké ruce.
Takže ztloustnout nebo přeřadit do nočních košil či pracovních a poslední varianta, věnovat příteli dlouhánovi.

hanysicek

Nastavila bych mín otáček u praní.. 🙂 tak to vždycky býva, když jsem prala třeba ponožky a dala otáčky třeba na 700, gumky se povolily..

hanulka11

arygnoc- to už dneska nikdo nedělá…to si raději připlatím za kvalitu a bez obav tričko peru v pračce vyždímu , usuším v sušce nebo pěkně pověsím a nemusím žehlit .

arygnoc

prát v ruce,
neždímat, pouze vymačkat.
nevěšět, sušit v poloze „ležmo“.