zbynekplzen

Půjčovna motorek Španělsko

Zajmá mě cena za půjčení skutra na den ,pokud máte někdo zkušenost, někde oblast Alicante – Španělsko,pokud takové půjčovny jsou , nebo jsou jen autopůjčovny s cenou kolem 1000kč za den a motorky se nevyplatí půjčovat?
Doplňuji:
S tím hldáním /na netu/je právě problém hlavně v řeči stále mě to odkazuje na auta , ale dík za snahu

Nejlepší odpověď
Michal Kole

hlavně si vzít s s sebou překladatele,aby ti přeložil smlouvu a do protokolu o předání zapsat sebemenší škrábance, které motorka má při půjčování, aby to pak nebylo na tebe.

Další odpovědi
anonym

Od 30 eur sezenete urcite . Na 4 dny davaji cenu jako za 3 dny. Jen hledejte , neunahlete se a zjistujte nejlevnejsi pujcovnu. -iv-