Smackdown

Kde si půjčím motorku, když nemám řidičák?

Jednoduše si zajezdit.

Nejlepší odpověď
Kepler

Vyhledej nějaký uzavřený motodrom mimo silnice. Tam si můžou zajezdit i děti. Na cvičáku autoškol se taky jezdí bez ŘP. Bez řidičáku se nesmí do silničního provozu.

Další odpovědi
anonym

Bez řidičáku ti nikdo oficiálně motorku nepůjčí, leda tak nějaký kamarád nebo známý. Ale záleží jaký typ motorky máš na mysli. Bez řidičáku tě nechají zajezdit si tak max. na těch dětských. Ve zdroji je je jasně černým na bílím,že řízení bez řidičáků je trestné.

Zdroj: https://www.ad­vokatijelinek­.cz/rizeni-vozidla-bez-ridicskeho-opravneni.html

dudu

Zažil jsem situaci, kdy můj kamarád se nechal ukecat čerstvou držitelkou řidičáku, aby jí půjčil motorku. Zakrátko to napálila do stromu a na místě zemřela. Kámoš mašinu hodil do šrotu a do smrti si to vyčítal.