krftwrk

Ptali jste se nekdy jen proto, abyste meli vice bodu ?

Ptali jste se nekdy na takove otazky u kterych by se dalo predpokladat, ze budete mit hodne hvezdicek ? No proste, ze jste se ptali za ucelem sbirani bodu, hvezd ne proto, ze vas to zrovna zajimalo…

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
led

Ano

Myslíte, že sa niekto prizná?A just to tu pokazím a dám Ano!
Ano a netajím sa tým, v časoch, keď som sa narodila do tohto virtuálneho sveta a hľadala zmysel tejto stránky a žiarlivo sledovala bodíky. Ale potom som si uvedomila: „Mamon oslabuje charakter, ničí zdravie“ a
človek je ako strom, kriví sa podľa svojej schopnosti odolať náporu vetru…
Reálny život, názory užívateľ predsa nemení ani vo virtuálnom svete, práve naopak v pocite pseudoanonymity sa charaktery ešte viac odhaľujú.

Myslíte, že sa niekto prizná?
(Teda okrem našej -iv-, ktorá toto priznanie berie ako recesiu)
Zato „Strážcov bodov“ svojich i druhých je to veľa. dokonca mnohokrát vyprovokujú aj „Hviezdne vojny“
Doplňuji:
Pokračovanie v diskusii…

Další odpovědi
quentos

Ne

Ne. Body sbírám díky užitečným odpovědím.

Shaohao

Ne

to je spíše záliba zdejších penzistů

Mirdas

Ne

Určtě ne.
Zajímají mne názory lidí.
Rozhodně nejzajímavější jsou dotazy k věcem které nejsou až tak všeobecně známé, nebo mají vtip a obzvláště si vážím otázek, které mohou ostatním pomoci.
O to je smutnější fakt, že tu někdo, kdo si hraje ve svém sebeuspokojení na cenzůru a maže i tyto otázky.
Že by měl osobní důvod, aby se o některých otázkách nepsalo ?

brillant

Ne

beer

Ne

NE.
Jenže tohle ti řekne téměř každý, vždyť kvůli bodům tady nikdo není ! Přitom se stačí jen podívat na jejich otázky ))
Někdo je tu především kvůli zábavě, žactvo z důvodu bezpracnému vyřešení školních prací a potom sběrači bodů, jsou „veleprospěšní“ hlavně těm líným žákům.
Naprosto přesně by ti mohli ono ¨‚sběračství‘ potvrdit jen admini, kteří hádky uživatelů právě o body musí řešit v podstatě od prvopočátku a také proto docházelo a stále dochází z jejich strany k nutným úpravám původních pravidel.
Názor

anonym

Ne

Doplňuji:
nikdy mne to ani nenapadlo

anonym

Ne

Jako – Jugar – také mně to nikdy nenapadlo.Většinu odpovědí si nalézám na netu, sem položím akorát otázku, když to na netu nemohu najít.

petra15

Ano

Tak takovým otázkám ríkám dobré otázky, kdyz jsou hodnocené, ale v tom kontextu, jak se ptás, to já neznám…:-)
Není to super, kdyz má otázka 12 a více hvezdicek?:-) Uz dlouho jsem to nevidela…:-)

led

Petra15,
„Není to super, kdyz má otázka 12 a více hvezdicek?:-) Uz dlouho jsem to nevidela…:-)“
Je to súper, keď otázka má zaslúžených 12 a viac hviezdičiek. To sa naozaj dnes málo vidí.
Ale na druhej strane boli tu otázky s viac hviezdičkami, pripisovaných nie za kvalitu, zaujímavosť, ale kvôli konkrétnemu uživateľovi (sponzorské „já na bráchu, brácha na mne“ hviezdičky). A to som rada, že aj týchto je menej.

mosoj

Body tě zajímají ? Tak mně řekni jakou hodnotu mají body které dostali odpovídající na tuto otázku.

Ano, pokud se ptám , většinou znám odpověď. Ptám se ale otázkou kterou si myslím, že dost uživatelů nezná nebo by je to mohlo zajímat a to většinou v době, kdy úroveň dotazů klesá pod úroveň zvláštní školy.

Když neumíš udělat anketu, nedělej ji. Toto není anketa to je diktát. není tady neutrální možnost.

A jinak si nebudeme nalhávat. Možnost bodování, možnost mazání, udržují tento server na úrovni. Ano lidé se chtějí hádát , závidět a také někdy odpovídat. Proto tento server existuje tak dlouho a za solidní účasti uživatelů.
Viz. nedávno založený nový server podobného charakteru. Chcípl tam pes.

A nelžeme si. mazání se samozřejmě dá zneužívat a zneužívá ( od toho je tady admin)., ale má jedno velké plus, téměř okamžitě reaguje na hnusné , vulgární a rasistické otázky. Je to taková seberegulace.

led

udeľujem 1 palček

krftwrk

Ok navrhnete dalsi moznosti jak potunit anketu. Jake dalsi odpovedi bych mel poskytnout na ZJISTOVACI otazku ?

led

Na anketu je možné dať 6 možností,
keď aj 5 priamo určíte, šiestu možnosť nechajte na inú odpoveď, môže sa stať, že nám predpísané možnosti nebudú vyhovovať, ako sa stalo aj tu.
Čo myslíte, ako dôveryhodná je táto anketa?
Čo prezrádza, čo popiera a čo potvrdzuje?