Adéla Joon

Psyllium-Máte sním nějaké zkušenosti? Pomáha zhubnout??

Nejlepší odpověď
Damiana

Nebudeš mít takový hlad. Ale chuť jím nezažeš. Mlsouni většinou k rabování spíže hlad nepotřebují, takže…:-)
Ale je dobré na pročištění střev. Nabalí na sebe usazeniny a zbaví tělo toxinů.

Další odpovědi
Andělé

Na jaře piju bylinkovou,očis­tnou,šestitýden­ní kůru od dr.Popova a k tomu je vhodná vláknina Psyllium,rovněž od něj. K čaji se doporučuje pro lepší pročistění těla.
Je vhodná jak na zácpu,tak na průjem. Dnes jsou na trhu i různé příchutě.
Samotnou vlákninu nepoužívám,ale vždy,když dopiju očistnou kůru spolu s vlákninou,zhubnu cca 2 kg.
Na vláknině je přímo napsané,že pomáhá k redukci váhy,nejspíše hl.proto,že vláknina v žaludku nabobtná a navodí pocit sytosti.
Ale nezapomente,že vždy je k tomu zapotřebí hl.pohyb…

Drap

Dlouhodobě na snížení a udržení váhy nepomůže. Jediné co pomůže je mít vyvážený zdravý jídelníček a hodně pohybu.