sanuska

Psaní zpráv na Messengru

Když píšu zprávu,tak u mě v pořádku,ale na druhé straně jsou kliky háky a přitom je vše nastaveno Děkuji

Odpovědi
blesk26

To je zvláštní, pravděpodobně půjde o rozdílné kódování, ale nejsem si vědom toho, že by to šlo někde v msn nastavit. Také záleží, jestli se to stává u všech konverzací, nebo jenom u konkrétní osoby, kdy by problém pravděpodobně nebyl u vás. I když to pravděpodobně není příčina, můžu akorát doporučit, abyste ověřili, jestli používáte stejnou verzi msn, nic jiného mě nenapadá :(