opa

Jak na psaní adresy na obálky v OFFICE?

Měl jsem WORDA teď mě nainstoval OFFICE a nemůžu se servat s adresou na obálku.Prosil bych někoho o napsání postupu, krok za krokem.DĚKUJI.

Nejlepší odpověď
cochee

Pochybuju, žes měl samostatného WORDa. Word je od nepaměti součástí OFFICE. Tedy Microsoft Office. Takže i předtím jsi měl Office, jen starší verzi. K napsání „návodu“ na adresu na obálku musíš upřesnit, jakou verzi Office máš, pak ti to tu – snad – někdo napíše, ovládání různých verzí Office se totiž může značně lišit.