Adis99

Protáhne se myš škvírkou širokou asi 3/4 centimetru?

Měla jsem v kleci původně křečka zlatého. Teď bych si chtěla pořídit takovou tu bílou laboratorní myšku. Myslíte te by se protáhla asi třičtvrtě centimetrovou škvírkou mezi mřížemi? Děkuji

Nejlepší odpověď
Drap

3/4 centimetru je málo, neprotáhne se

Další odpovědi
venkovan

Určitě. Zejména když je na jedné straně dvěří kočka. Za dveře když je čtyřnohá, tak aby si zachránila život, před dvěře když je dvounohá, aby ji vystrašila.

hanulka11

to asi ano , pro tu by bylo lepší akvárko

Rocker

Hanulka má pravdu,ale nejdřív z něj vylij vodu:-)