terry

Prosím, tyto pletené měděné? pásky koupím v nějaké speciální prodejně elektro?

Poradíte?
Potřebuju vždy jen cca 15–20 cm, ale za chvíli zásoby dojdou.
Dík

Nejlepší odpověď
Hufnágl

Tyto ukostřovací pásky koupiš v kdejaké prodejně autodíly a nebo v eshopu: https://www.au­todily-pema.cz/ukostrovaci-pasek-herthbuss-elparts-52287853?gcli­d=CjwKCAjw8-78BRA0EiwAFUw8LId­ztfO3kBVl0xSQkA­e6GAnxo_CY4sE­UP_A_6I2nzFuR6nh9bh4N6RoC­Rq8QAvD_BwE

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

terry

Ahaaaa, díky. Vůbec jsem netušila, že bych to měla hledat v autodílech.
Mrknu tam.

Hufnágl

Rádo se stalo, ale proradíš na co je potřebuješ?

terry

Pracuju s VF lisem a tím páskem se spojený pohybující se válec s další částí stroje.

terry

A po čase se to občas u spoje přežvejká a musím ho vyměnit.

Hufnágl

Díky za odpověď.