panenka

Prosím poradit s přehrávačem – grooveshark…

dobrý den obracím se ještě jednou na někoho kdo by mi mohl poradit vyhledala jsem si grooveshark je to supr poslouchání písniček a chtěla bych vědět jestli se tohle dá stáhnout do počítače a jak si své vyhledané písničky dát do počítače a pouštět v mém playlistu vytvořeném prosím o přesný postup děkuji všem

Odpovědi
fortin

Panenko, vyzkoušel jsem grooveshark. Prohlédl jsem si diskovou pamět' (cache) jestli tam přehrávaná skladba je. Je tam. Takže musí jít stáhnout, vyžadují iTunes. Ten je potřeba asi instalovat. Jednodušší bude tuto stránku prohlížet IExplorerem, přehrát pár písniček, potom najít složku C:\Users\NÁZEV ÚČTU POČÍTAČE\AppDa­ta\Local\Micro­soft\Windows\Tem­porary Internet Files a tam si písničky vyhledat. Funguje to i u videí.

Zobrazení souborů: Nástroje, karta Obecné, Historie procházení, Nastavení, Zobrazit soubory.