Avatar uživatele
Annnet1234

Kdy asi dostanu první menstruaci? Je mi 14, měřím 155–158 cm a vážím 46–47 kg. Výtok mám cca 5–7 měsíců.

Prosím pomoc

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 2306 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
da ny

Odpoveď byla označena jako užitečná

Až přijde správný čas, menstruace se dostaví.;). Není důvod chvátat a být netrpělivá
Pokud se normálně stravujete, nejste veganka nebo anorektička… takové dívky menstruaci hned tak nedostanou, případně přestanou menstruovat. Pak se musí bohužel nasadit hormonální léčba (HA), aby se cyklus upravil.
Pokud dívce/ženě chybí tuk a tedy i zdravý HDL cholesterol, někdy nememenstruuje a má problém otěhotnět.

Mně v 70. letech, při pobytu na dětském lůžkovém odd. FN (kde jsem byla na vyšetření srdeční aourty), bohužel paní doktorka, přes nesouhlas ostatních lékařů, nasadila v březnu „léky“ na „urychlení“ menses. Menstruace se dostavila v létě, bylo mi necelých 15 let. Uspíšila ji údajně (zbytečně), tak o půl roku........

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Annnet1234 Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Jelikož je to u každého jinak, tak to můžeš očekávat v nejbližších 5 létech. Pokud chceš vědět více nebo udělat něco s tím výtokem, navštiv lékaře. Po netu ještě nikdo neumí provést vyšetření.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví