Zdena1

Jak nastavit kontrolu pravopisu?

prosím o vedení krok za krokem, při nastavení kontroly pravopisu, předem moc děkuji, měla jsem to a ztratilo se mi to.

Nejlepší odpověď
setapouch

V jakém programu?
Doplňuji:
mosoj: právě že kontrola pravopisu je funkce některých aplikací. IE to má rozhodně ve verzi 11, v devítce ještě ne.
Takže tazatelka musí říct, jestli jde o nějaký prohlížeč (jaký?), kancelářskáý balík (jaký?) atd. Alespoň v desktopových Windows to není funkce operačního systému, kde by se to nastavilo centrálně pro všechny aplikace.

Další odpovědi
mosoj

Setapouch, třeba zde na Odpovědích . Najednou mně kontrola naskočila. Zřejmě za to může prohlížeč IE 11, ale nic jsem nenastavoval.

Mimo jiné , je to doslova k nezaplacení !!!!!!!