annas

Prosím o radu. Je dobré některý odkaz stáhnout? Dá se použít Apple iPad i pro něco jiného?

Úvodní část dopisu, který jsem před chvílí dostala. V další části je obecné povídání, že mohu číst noviny, archiv, bude spojené s iDnes…

Hospodářské noviny jsou prvním deníkem v České republice, který je možné číst i na zařízeních Apple iPad. Díky partnerství společností Economia a Raiffeisenbank bude celý obsah aplikace HN první tři měsíce od spuštění pro všechny uživatele zcela zdarma.

Pro stažení aplikace stačí přímo na iPadu zadat do vyhledavače v AppStore termín HN a vybrat aplikaci pro iPad. Na PC s iTunes můžete použít přímý odkaz na aplikaci
zde

http://itunes­.apple.com/cz/ap­p/hn/id411873570

Děkuji.

Nejlepší odpověď
rynek878

Tyto hračičky jsou pro nějaké mangery či mladé lidi,ale né už pro mne,já si rád přečtu novinky na svém stolním PC.Proto mi stačí normální Nokia 6300 pro telefonování čí focení momentek.

Dotýkat se svých fotek nebo si brouzdat na pohovce webem je rozhodně působivé, ale pro produktivní práci se iPad bez podpory multitaskingu zatím příliš nehodí.

Tablet od firmy Apple budí rozruch po celém světě. Reakce na více než 680 gramů těžký přístroj jsou rozporuplné: jedni jej označují za revoluční přístroj nové generace, který zahýbe celým mediálním odvětvím. Druzí kritizují hardwarová i softwarová omezení a přezdívají mu „přerostlý iPhone“.

Zdroj: http://techne­t.idnes.cz/tes­tujeme-ipad-prohlizeni-webu-a-multimedii-je-fantasticke-prace-neprakticka-182-/hardware.asp?c=A100412_­170548_hardwa­re_pka