LEONEK

Prosím o radu

už dlouhou dobu se snažím pro svého syna sehnat hru flatout 2 dostal jsem různé odkazy ale vždy to po mě chtělo instalační cd,které já nemám potřeboval bych to bez cd aby to šlo spustit prosím porad te mi syn má brzy narozeniny a já bych mu to chtěl dát k

Nejlepší odpověď
Bumbes

Na co si tu hraješ ty 13tiletý „otče“?
Na tvých www se chlubíš, že ti je 13, tak co to tu na nás zkoušíš?
Pokud ti rodiče nechtějí kupovat originály her, budeš se muset naučit používat cracky … ale na jiném fóru.

Další odpovědi
anonym

Položte novou otázku:
„prosím o radu“

Popis otázky – doplňující informace:
„poradi mi nekdo ?“

… 🙂 prosim zkus ty dotazy pokladat tak aby se v tom dalo vyznat, tohle je skutečně ukázkový případ jak se to nedělá. Kdyby si do těch polí vyplnil „coze?“ a „heh?“ vyšlo by to nastejno …

///

jinak hledej na cztorrent.org .. tam to je urcite, jine odkazy bys teoreticky ani nemusel potrebovat, najdes tam vse vcetne diskusi kde ti poradi.