prosím,kde se dá najít jak deaktivovat na facebooku profil timeline,aktivace je jednoduchá ale deaktivace ani slovo,díky

Nejlepší odpověď
annas

Třeba poradí

http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­60&q=facebook&sa=Vyh­ledat

Další odpovědi
led

Tento profil nie je možné deaktivovať – návrat na pôvodný profil po aktivácii TL nie je možný.

POZOR:
V poslednom čísle (březen 2012) časopisu CHip je o tom písané. Stránky, ponúkajúce odstránenie – zakázanie na facebooku profil timeline – sú tam označené, ako podvodné. Pozor na to.
POZOR!

Cieľom majiteľov FB je práve naopak, rozšíriť to na celý FB, či chcete, alebo nechcete. FB je registrovaný v Írsku, kde sú internetové zákony volnejšie. Preto aj po zrušení účtu vaše dáta ostávajú na serveri FB. Neodstraňujú sa ani vašim vymazaním. Snáď po ujednotení internetových zákonov v celej EU, okrem nevyhnutných dát, vaše dáta odstránia.