pusinka50

Prosíííííím vás, dnes jsem si koupila nový kabel přivádějící internet do notebooku. Stránky to otevírá, i seznam.cz ale

nenačítá mi to na seznam.cz meilovou poštu. Je možné, že je to tím kabelem??? Nepomáhá dát „načíst stránku znovu“, nenapadá vás něco??? Musím akutně do meilu…:-(

Odpovědi
Ella

kabelem to určitě nebude – kdyby nefungoval kabel, tak nejede internet vůbec… seznamáckej mail má asi nějaký výpadek nebo dělají úpravy, s tím nic nenaděláte…

badisko

kabelem to neni…musis si pockat..

Bedy

Tak co používáte za internetový prohlížeč?
Možná, že bude problém tam – můžeme se na to podívat na Hijackthis (byť třeba jen preventivně).

Hijackthis stáhnete zde: http://source­forge.net/pro­jects/hjt/files/la­test/download
Program uložte na plochu, spusťte, klikněte na Do a system scan and save logfile. Po kontrole se vytvoří na ploše soubor hijackthis.log
Ten nahrajte na leteckaposta.cz a pošlete mi odkaz na stažení toho výpisu. Buď mi ho pošlete přímo vnitřní poštou anebo ho sem vložte jako doplnění otázky či názor do diskuze.

P.S.: Neuvažovala jste o nějakém poštovním programu – třeba WIndows Live Mail či Outlook Express nebo Mozilla Thunderbird? Podle mého názoru správa schránky je přehlednější a rychlejší, nabízí to víc možností než klasické webové rozhraní v internetovým prohlížeči.
Nastavit to není nic těžkého, máte-li u sebe nápovědu – http://napove­da.seznam.cz/cz/no­vy-email/windows-live-mail/imap/

Doporučuju používat ten IMAP místo toho POP3 – pošta Vám totiž zůsatne i na Seznamu a tak si ji můžete číst i z jiného počítače.