Aida

propojením notebok-televize kabelem HDMI nejde v televizi zvuk.Co s tím?

Odpovědi
postcd

Na ovladači naší TV je tlačítko pro volbu vstupu (signálu), čtvereček s šipkou. Tam se dá nastavit vstupní zařízení (HDMI např) a také kam půjde zvuk, jestli do televize, nebo do externích reproduktorů. Možná to ale tvůj problem nevyřeší.

Chemiii

Zkus vypojit repráky od pc .. to musím dělat já jiinak mi nejde zvuk v tv

elinkabublinka

V Notebooku otevři složku zvuky-přehrávání a vyber digitální zvuk/HDMI/,nastav jako výchozí a dej OK.pokud přesto zvuk nepůjde,pohni šipkou ve směšovači.