rady74

Nejde mi zvuk na tv

Propojím notebook s tv přes hdmi,ale zvuk mi jede jen na notebooku,nevíte jak to nastavit,aby jej zvuk i na tv?dík

Nejlepší odpověď
GangstaHelper

Notebook asi přenos zvuku přes HDMI nepodporuje. Je to celkem běžná praxe. Zvuk musíte vést pomocí kabelu s 3.5mm jackem na obou stranách (většina televizí má takovýto konektor právě pro připojení zvuku z PC).

Další odpovědi
smugi

Nebo si zkusit pohrát na notebooku s ovladači zvuku a nastavit zvukový výstup do HDMI…(Není to zaručené ale možné ano)