dgfdgf

Promítal se v kině někdy nějakej kratší seriál?

Třeba pětisetdílnej asi ne, ale co třeba dvacetidílnej? V pondělí by se lidi mohli podívat na 1. díl, ve středu na 2. atd.

Nejlepší odpověď
Alesh

V klasických kinech asi ne, spíš jen vícedílné filmy. Možná něco takového proběhlo v malých klubových kinech.

P. S. Prostuduj si vyjmenovaná slova po „m“. 🙂

Další odpovědi
bolak

To nevým, ale vým, že se promýtali pohátki, kterí pak nova roskouzkovala a udjelala z nych v televyzy seriál.

Mc Merkurion

a nestačil by ti nekonečnej seriál „filmový týdeník“ ?
…anebo pásmo pohádek: Dva od Kolína,Krtek,jen počkej…

Awe

Jednou sem byl na maratonu.Od 8 večer do 6 ráno, první 4 seríe červeného trpaslíku. Další týden se promítal zbytek

anonym

Asi jo,třeba Vincentův svět:
http://filmser­ver.cz/clanek/9083/tra­iler-serial-vincentuv-svet-miri-do-kin-a-bude-bozi/
I jiné:
http://odkazy­.seznam.cz/Kul­tura-a-umeni/Film/

bolak

quentos: zkazils mi odpověď, ty čárky tam byly schválně :)

anonym

Vos se musí cpát do fšeho.