Kryšpín

Projev premiéra z února 2022 je pravda nebo něco jiného a jaké opatření provedl Parlament ČR?

Jsme ve válce musíme udělat vše aby Putin byl zastaven P. Fiala.
Pokud je válečný stav vláda má neomezené možnosti může nakupovat prodávat darovat, nařizovat omezovat a pod. na př. chirurg bude nucen operovat ve svetru palčáky na rukou a.t.d.

Odpovědi
Filip84

Projev politika není NIKDY pravda.

Pepa25

Válečný stav nebyl vyhlášen, takže se samozřejmě nemohou vyhlašovat opatření jemu odpovídající.
Rusko napadlo Ukrajinu a to má dopad na celý svět, samozřejmě i na nás.