Vladimir0072

Program na vičištění nepotřebných věcí V PC. ..zdarma.. prosím poraďte jestli nějakej znáte děkuji

jaký koliv program na vičištění PC a prosím né demo(trial) ani ke koupení! děkuji

Nejlepší odpověď
lukas.zmizik

pouzivam klasiku
http://www.slu­necnice.cz/sw/ccle­aner/

Další odpovědi
vladimir.072

Dekuji strasne mi to pomohlo moc dííkyyy fakt díky:D :D :D

Berkl

Nepoužívám žádný cleener. Každý disk má "samočistíci schopnost.
tento počítač-disk C-na něj kliknu Pravím tlačítkem. Pak vlastnosti,vy­čištění disku a jde to krásně .

anonym

Nejsem technik, ale prosím, vyčistit je slovo složeno z předpony vy a slov. základu čistit. Proto tak bude vždy tvrdé y.