Lukáš Ondriš

Prodava Ceska posta obalky a krabice na zabaleni zasilek? Pokud ano, tak za kolik?

Nejlepší odpověď
annas

Prodává.

Našla jsem vám odkaz, kde jsou různé druhy krabic a uvedená jejich cena.

Jde o inhternetový obchod, ale viděla jsem nabídku krabic přímo na poště.

https://www.pos­tshop.cz/cs/ka­tegorie-produktu/kartonove-krabice

Další odpovědi
kodl67

Prodává.Na každé poště je tam mají někde vystavené ve vitríně

anonym

Když ses už dostal zde, mohl si i na poštu. 🙂
www.postshop.cz/cs/ka­tegorie-produktu/kartonove-krabice

anonym

prodává, já tam kupuji zatím jen obálky s bublinkama. A4 za 11kč

Mc Merkurion

… pošta dnes prodává kdeco,akorát prej přestává doručovat …