dust8

Prodávají se nějaké krycí fólie na sklíčka analogovým hodinek?

Nevíte?

Odpovědi
Vinpe

Nevím, zeptejte se v hodinářství.

Dochy

Na klasické ručičkové spíš ne. Malé, vypouklé sklíčko je poměrně odolné a těžko polepitelné rovnou fólií. Když jsem nějaký čas měl takové ty obyč digitálky tak jsem si přes displej lepil klasickou průhlednou izolepu… Vyměnil vždy cca po roce a hodinky vypadali jako nové.