jirka F

Proč ženy nosí úplé džíny nebo krátká trička?

Čím to je?Takhle je akorát muži očumují?No ne?

Nejlepší odpověď
Filip84

Jak vypadají „neúplné džíny“, prosím pěkně!? 👌🙄

Jinak, já nosím taky upnuté džíny a nejsem ženská. Proč? Co je Ti potom!? 🙃🙄🙄🙄

Tam si hleď sebe, máš málo starostí? 🙈🙈🙈

Další odpovědi
Drap

Zřejmě se jim to líbí, a mě taky.

cappuccino

Nenosi je jenom zeny, ale bohuzel i muzi. U nekterych, hlavne tech starsich, je to hruza!! Nahore pivni mozol a dole nozicky jak hulky!!!

da ny

Nejen džíny, ale i legíny.
Hlavně proto, že se jim oblečení líbí. Vyhovuje jim.
Záleží často i na módních trendech výrobců. Někdy se jiné (volné či široké), než upnuté nedají koupit/sehnat!!!
Na to, že je muži očumují, myslí málokterá…… Je nám většinou úplně ukradené, co si „pánové tvorstva“ o oblečení myslí.
Někdo se podívá a třeba potěší oko. Jiný očumuje a má i „poznámky, nemístné kecy“, což jen o jeho chabé inteligenci či egu svědčí 😉

Rokio

Chtějí vypadat sexy a líbit se mužům.

zjentek

Provokují, samozřejmě.

Filip84

Sorry, jako, ale uplý se píše s krátkým u. Ono nejpřiléhavějším slovem je, stejně, obepnutý, protože ty kalhoty obepínají tělo, že ano, případně upnutý, protože jsou upnuté (natažené) na tom těle.

Řekni si to po staru: ouplý (auplý), asi ne, že? Uplý. Oubepnutý (aubeptnutý)? Vždyť to, sakra, nejde ani vyslovit! Tak? 🤷‍♀️

Věštibull

Pudy