Minas

Proč ty nejhnusnější holky, ale namalovaný jsou většinou stylistky :D ?

Tak jednou, když jsem koukal na public agenta, ta nejhnusnější holka byla stylistka, to samé u těch yotube nán, který se líčej a vypadaj pak ještě hůře, to samé jako ten pořad na streamu

Nejlepší odpověď
annas

Pojem hnusná holka je expresívní, je to něco, co vzbuzuje odpor, nelibost atd.

Spíš bych uživala pojem ošklivá holka, i když to je pohled čistě subjektivní. Každý vidí krásu v něčem jiném – postava, obličej, oči, vlasy, vnitřní krása atd…

To, že je podle vás ženy ošklivá, neznamená, že nemůže radit, jak se má někdo oblékat, líčit, protože má pro to cit.. Možná se stala stylistkou právě kvůli tomu, že je běžný, až ošklivý typ, takže chce dokázat, že i ošklivé kačátko lze proměnit v hezkou labuť.

Ale je třeba, aby si každý uvědomoval, jaký je, dovedl vyzvednout určitě přednosti, nepodléhal rlůzným mindrákům. Někdy stačí třeba zhubnout, změnit účes atd. Nesmí ale ze sebe dělat to, co není …

Další odpovědi
klumprt

Teze zní, že ošklivé namalované holky jsou stylistky?

Myslím, že je to jednoduché. Nejdřív se snaží udělat, co se dá, samy se sebou. Na tomto těžkém úkole získají bohaté zkušenosti, které pak zúročí ve svém povolání.

gecco

Moc se koukáš na propagační videa (kdovíkým a kdovíproč natočená a publikovaná)…
A málo sleduješ ´život´…
😁

anonym

Si chtějí něco dokázat

Nieto

no.. ale jak vypadaj ty holky co od těch stylistek pak taky odejdou že jo… i když se holky ze třídy nechávali malovat na maturák někým byla to hrůza že jsem nevěděla jak jim zato mohly zaplatit :DDD mimochodem.. public agent… je nahranej ne? většina těch holek je prostě zaplacená a pak dělaj že jsou něco co nejsou :D

ivzez

Použila bych sice jiný obrat, ale i já jsem si už před mnoha lety všimla,
že nejhůře na mne působí módní návrhářky a návrháři, moderní (oblíbení)
kadeřníci", stylisté a stylistky, „módní policistky“ (kritičky), …
Vždycky jsem z nich měla pocit, že je jim jedno, jak na okolí působí…