Avatar uživatele
Michal Kole

Proč tanečnice u tyče tancují bosé ? Jeden důvod ěm napadá, ale nebudu jej veřejně publikovat.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4178 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
venkovan

Mám za to, že jsou velmi chudé.
Kolikrát nemají ani na šaty a tak tam, asi pro radost či pro zahřátí, tancují nahé nebo jen s nějakým hadříkem na nádobí vzatý v kuchyni, který si tkaničkou uváží přes svůj klín.
Když tanečnice nemají na šaty, tak aby měly na boty. Jedině, že by si samy vyřazaly dřeváky, či udělaly z kůry.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
cochee

Třeba proto, že bosá chodidla potřebují na kontakt s tyčí, obuv by vadila.
Doplňuji:
hanulka11: To je diskutabilní, tančí tak i tak. Možná že vaše zkušenost je „100% obuté,“ ale když si třeba na youtube zadáte k vyhledání „pole dance,“ tak v klipech bosé tanečnice o dost převažují nad obutými.

Upravil/a: cochee

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Europa

Takové „erotické“ tanečnice nevím, ale pravý tanec u tyče (pole dance) se tančí bosý, protože se většina času tráví na tyči a s botami by se tam člověk neudržel.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

to je vidět, že jsi nikdy žádnou neviděl na vlastní oči – oni totiž bosé netančí
Doplňuji:
většina jich má obuv na podpatku

Upravil/a: hanulka11

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Kajolka

Ahoj, kde oblečení na pole dance kupuješ?

Avatar uživatele
Lailinka

No, tak to není pravda… Já pole dance tancuju a tancuju ho bosa… Je to sport :) Jinak co se týká oblečení, tak mám vršek a spodek. Něco jako bikiny, ale je to speciální set na pole dance.

Avatar uživatele
Kajolka

Přesně tohle by se mi líbilo :) Od koho je máš?

Avatar uživatele
Kukulinek

Příspěvek smazán administrátorem.

Nový příspěvek