Michal Kole

Proč tanečnice u tyče tancují bosé ? Jeden důvod ěm napadá, ale nebudu jej veřejně publikovat.

Nejlepší odpověď
venkovan

Mám za to, že jsou velmi chudé.
Kolikrát nemají ani na šaty a tak tam, asi pro radost či pro zahřátí, tancují nahé nebo jen s nějakým hadříkem na nádobí vzatý v kuchyni, který si tkaničkou uváží přes svůj klín.
Když tanečnice nemají na šaty, tak aby měly na boty. Jedině, že by si samy vyřazaly dřeváky, či udělaly z kůry.

Další odpovědi
cochee

Třeba proto, že bosá chodidla potřebují na kontakt s tyčí, obuv by vadila.
Doplňuji:
hanulka11: To je diskutabilní, tančí tak i tak. Možná že vaše zkušenost je „100% obuté,“ ale když si třeba na youtube zadáte k vyhledání „pole dance,“ tak v klipech bosé tanečnice o dost převažují nad obutými.

Europa

Takové „erotické“ tanečnice nevím, ale pravý tanec u tyče (pole dance) se tančí bosý, protože se většina času tráví na tyči a s botami by se tam člověk neudržel.

hanulka11

to je vidět, že jsi nikdy žádnou neviděl na vlastní oči – oni totiž bosé netančí
Doplňuji:
většina jich má obuv na podpatku

Kajolka

Ahoj, kde oblečení na pole dance kupuješ?

Lailinka

No, tak to není pravda… Já pole dance tancuju a tancuju ho bosa… Je to sport :) Jinak co se týká oblečení, tak mám vršek a spodek. Něco jako bikiny, ale je to speciální set na pole dance.

Kajolka

Přesně tohle by se mi líbilo :) Od koho je máš?

Kukulinek

Příspěvek smazán administrátorem.